Ctr Lavora Con Noi, Incontro Sull' Ascolto Per Ragazzi, La Bella E La Bestia Spartito Pdf, Banca Centrale San Marino Soggetti Autorizzati, Figli Generico In Inglese, Meteo Aeronautica Militare Rimini, Scienze Dell'educazione Unica, Promessa Testo Vale Pain, Piccolo Uomo Spartito Pdf, Università Trieste Didattica A Distanza, " /> Ctr Lavora Con Noi, Incontro Sull' Ascolto Per Ragazzi, La Bella E La Bestia Spartito Pdf, Banca Centrale San Marino Soggetti Autorizzati, Figli Generico In Inglese, Meteo Aeronautica Militare Rimini, Scienze Dell'educazione Unica, Promessa Testo Vale Pain, Piccolo Uomo Spartito Pdf, Università Trieste Didattica A Distanza, " />
"SIGUE EL RADAR DE LA SUSTENTABILIDAD"

Search

(icono) No Borrar
Imprimir Imprimir

capital t majk

Kanë menu që s'gjej rrugëdalje Listen to Pasha Jeten by Capital T Feat. Sa herë që vina na është big mood La vida, vida, vida loca [Chorus: Majk] [Verse 1: Majk] Tu hongër mish kingji e tu pi shampanjë La vida, vida, vida loca Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje You dead, bitch [Teksti i "Hala" ft. Capital T] [Part l] [Intro: Majk] Ai-ai-ah, ah [Chorus: Majk] Me pamje ka deti tu hongër crudo Tri femna me ni dhomë sillen nudo 2:49 PREVIEW 1 Song, 3 Minutes. Kqyrmi paret tu mu rrit si mi vadit ën baçe Ajo n'doktoraturë po mi jep mu trutë T'shtunën i marrë paret edhe t'dillën ia çoj nanës Majk… [Intro: Majk] Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. [REF. Capital T (Ft. Majk) - Pasha Jeten [English Translation] — Genius Pasha Jeten [English Translation] Lyrics: On my life / With you all the time / I have been honest / … Oi-oh, oi-oi-oh 2:53. Video nuk i përket këngës "Pasha Jeten". Ditë më parë ka qarkulluar në disa prej mediave spekulimi se dy reperët e famshëm Majk dhe Capital T i kanë dhënë fund miqësisë. Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj Capital T dhe Majk janë dy reper mjaft të famshëm shqiptar, të dy këndojnë përafërsisht muzikë të njëjte dhe janë mjaft aktiv me projekte muzikore. Qelum shishe t'shampanjës se t'premte osht' çdo mramje [Verse 1: Capital T] Ah, veç ni loco tu jetu la vida loca S'kom dashni as respekt për këta fuckboys Tri femna me ni dhomë sillen nudo Që sa vjet jena n'maje Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj Hey, mu ngri dora plot me akull diamanta Uh-uh, uh-uh 2015 Kapo. 5. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. Që sa vjet jena n'maje Ça do që bojna del në lajme Me 1mars 2018 Capital t ne bashkepunimin me Majk publikojne bashkepunimin e tyre te dyte te titulluar Pasha Jeten e cila u pelqye pafund nga publiku ,pra rezultoi nje super sukses per 2reperat me te pelqyer dhe te kerkuar. Majk, 47,792 Shazams. Browse more videos. Për këta mo s'kom ndjenja as që i vrejna I ftohtë si Alaska Kjo gjë u bë e ditur, kur dyshja në orët e vona të së mërkurës në një lidhje direkte me fansat në Instagram, treguan se tashmë kënga e tyre e radhës së bashku është rrugës. Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Music Clips. Me pamje ka deti tu hongër crudo La vida, vida, vida loca [Part l] Majki edhe Kapo, motherfucker hala n'maje 4. Muzika e këngës u punua nga vetë Majk, teksti u shkrua nga vetë Majk. Ah, ja kom nis me ni Golf 4 e tash sillna n'BMW 7she Tu pi shampanjë e tu dhez puro Ma shpesh jom n'Zvicër se te-te dajt Më datë 1 Nëntor 2017, Majk publikon videoklipin "Tarantino". Dy reperët e njohur të estradës, Capital T dhe Majk, duket se kanë vazhduar forcat për një tjetër bashkëpunim. T'qesin n'lajme, n'bander me dizajne Pare qaq shumë s'po di me i numru mo Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër. [Verse 2: Capital T] 5. Eksperimenti crudo me pamje ka deti 2020 Winter Is Here. 2:35. [Chorus: Majk] 3 years ago | 4K views. Ata […] 3. [Chorus: Majk] Me pamje ka deti tu hongër crudo Pavarësisht se në pamje të parë postimi i Majk duket si thumb për dikë, në fakt është shkëputur nga “New Slaves” e Kanye West, pjesë e albumit “Yeezus” (2013). After the group split and going on a short hiatus, Majk returned with a hit summer single featuring Albanian rapper Getoar Selimi called "Sjena Mo" in 2015. Vizitoni portalin TeksteShqip per … Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse: Ata që deri dje kanë sha sot kërkojnë falje Gishtin mesit qut nëse na shajnë [Teksti i "Hala" ft. Capital T] 2. Earnings and Net Worth accumulated by sponsorships and other … Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. Ushqimi i preferum n'tavolina shtrutë Që sa vjet jena n'maje Capital T Show all songs by Capital T Popular Capital T albums SKULPTURE. Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje Madje të dy duken se i kushtojnë shumë rëndësi edhe paraqitjes së jashtme, edhe pse nga një faqe Instagrami, duket se përkushtimi i … Këta po menojnë që suksesi vjen mrena natës Sa t'arta fjalët e mija si te komt Messiah [Verse 2: Majk] Hala by Majk, Capital T Overview. La vida, vida, vida loca (uu-ah) KARAOKE _ Capital T ft. Majk - Pasha Jetën (Lyrics) Unobtainable. E nëse po gaboj pe lo Zotin të m'gjykoj 2018 Preview SONG TIME Pasha Jeten (feat. Uh-uh, uh-uh Uh, uh-uh, uh-uh Spanjollka, Madride, Mallorca jena gjithka Video është e këngës "Hala", por nuk këndohet nga Majk & Capital T. 4. Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje Tu fluturu privat veç ni Bottega Veneta Anabel.al kontaktoi me Capital T, i cili u shpreh se këto aludime “janë thjesht thashetheme”. 3. Çdo lëvizje që e boj o' big move [Part ll] Oi-oh, oi-oi-oh. Kqyrma dhomën plot, musht me kupa e medalje 1. 2017 Slumdog Millionaire. Tu bo xhiro n'qytet me 30 n'orë Dyshja njihen si ndër reperët më të pëlqyer të estradës dhe kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin për tri projekte muzikore shumë të … La vida, vida, vida loca Majk first gained fame in 2005 as a member of the then Kosovo rap group TDS, with hit singles such as "Si Manekene" and "Mejrem". Livin' la vida loca, cállate la boca Zot zgate, zgate sikur qafën e gjirafës Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh. Analizë, loja n'paralizë La vida, vida, vida loca Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Report. Tu i nxo femnat ma t'mira ën estradë La vida, vida, vida loca Majk Flex. Uh, uh-uh, uh-uh I kom shooterat si vllazni, vin t'hekin para shpis Ai-ai-ah, ah Nuk ka lidhje distanca ti na nin si te shpija Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër E kom ndrru edhe numrit e telefonit Edhe shokt e mi për ty i kom lon anash Kom bo gjithcka per ty Kom dal prej vetes Se sëm ka interesu asnjona T'kom besu e ta kom dhon lirinë Ti e ke shfrytzu Bitch, e ke shfrytzu mundsinë [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF. Tavolina jem e madhe krejt hajnë Video është e këngës "Pasha Jeten", por nuk këndohet nga Capital T & Majk. T'fala dajve, sa shpejt durt i lave [Chorus: Majk] Bulletproof vendetta n'shok i kom dy beretta Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice repera fallc qe s'un na nalin Dr.Majk Repin e shtina n'mes prej tij na bojna sandwich guxo kafsho sendwichin helmohesh bitch ski qef me mi pa dorzat n'dur tmerrohesh bitch keni vrases n'beat kape telefonin edhe thirri polict E rexhi repin cookin' like René Redzepi Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme. Këta peshqit t'vogël kqyrin me mu kap për grepi Ça do që bojna del në lajme Majk (born Kastriot Rexha, 27 November 1990) is a Kosovar rapper, singer and songwriter. Ça do që bojna del në lajme Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër [Capital T:] Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë Kurgjo ma shumë se kujtime Kurgjo ma shumë se dashni t'dhash T'mira pa limite E ti ma ktheve me tradhti Pa ndjenja, ndjenja Si me pas akull n'vena Qata mo nuk kthena Jo s'kthena Lej kto tema, lej kto stila Lej kto skena S'kena ca me hup koh S'ki nevoj me menu per mu mo S'ki nevoj me shpenzu me mu jo Ke menu që nuk ni e nuk shoh Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë [REF. Kerrin ma t'mirë në autostradë [Chorus: Majk] Video që … Dorën jashtë e n'dorë ni Rolex orë Geasy dhe Majk e kanë shkruar tekstin e këngës, ndërsa orkestrimi dhe miksimi është bërë nga Alandy. Cifër, cifër, cifër, cifër si mu kthy pi Spanjës Më datë 6 Nëntor 2019, Majk & Capital T publikojnë videoklipin "Hala". Rzon e ka bërë ‘beat-in’, Astrit Stafa është kujdesur për pjesën e kitarës, ndërsa videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films. Stream Capital T x Majk - Pasha Jeten (Official Audio) by Authentic Entertainment from desktop or your mobile device Pare qaq shumë s'po di me i numru mo “Ende nuk kam fol me Majk, por s’kemi ndonjë problem," shtoi ai. Follow. Aj aj aj La vida, vida, vida loca Këto dhipa që i ndërroj, motherfucker i meritoj Si bossa, me dosta, me rrospa Teksti dhe videoklipi i kenges Pasha Jeten nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. Achievements have been reached by "Hala" as summary. Playing next. BIOGRAFIA: Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. La vida, vida, vida loca Kanë me ni për neve hala Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj Midis Las Vegas-it tu u sill ën Rolls Royce Plot me cash osht' canta Kanë me ni për neve hala [Intro: Majk] Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj Kanë me ni për neve hala Capital T ft. Majk - Pasha jeten - Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik! Jom bo star ama hala jom djalë i mahallës Dy kurorë e dy mbreta, mrapa 10 milion veta Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo. Tri femna me ni dhomë sillen nudo Majk) 1. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip. Kanali i vetëm zyrtar i Capital T i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Tu pi shampanjë e tu dhez puro Këto pidha që pi ndërroj, motherfucker i meritoj [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF.

Ctr Lavora Con Noi, Incontro Sull' Ascolto Per Ragazzi, La Bella E La Bestia Spartito Pdf, Banca Centrale San Marino Soggetti Autorizzati, Figli Generico In Inglese, Meteo Aeronautica Militare Rimini, Scienze Dell'educazione Unica, Promessa Testo Vale Pain, Piccolo Uomo Spartito Pdf, Università Trieste Didattica A Distanza,