Caffetteria Giusti Modena, è Morto Il Padre Di Un Mio Amico, Olimpiadi 1896 Ad Atene, Mario Carotenuto Figli, Bayern Monaco Classifica, Valori Morali Esempi, I Gemelli Tornano Sui Propri Passi, Loft Soppalco Milano Affitto, Cosa Vedere In Liguria, Voli Pindarici Icaro, " /> Caffetteria Giusti Modena, è Morto Il Padre Di Un Mio Amico, Olimpiadi 1896 Ad Atene, Mario Carotenuto Figli, Bayern Monaco Classifica, Valori Morali Esempi, I Gemelli Tornano Sui Propri Passi, Loft Soppalco Milano Affitto, Cosa Vedere In Liguria, Voli Pindarici Icaro, " />
"SIGUE EL RADAR DE LA SUSTENTABILIDAD"

Search

(icono) No Borrar
Imprimir Imprimir

milan inter 4 maggio 2014

T'fala dajve, sa shpejt durt i lave Kqyrmi paret tu mu rrit si mi vadit ën baçe [Part ll] Dy reperët e njohur të estradës, Capital T dhe Majk, duket se kanë vazhduar forcat për një tjetër bashkëpunim. Majki edhe Kapo, motherfucker hala n'maje Ma shpesh jom n'Zvicër se te-te dajt Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF. [REF. Kanë me ni për neve hala Capital T ft. Majk - Pasha jeten - Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik! La vida, vida, vida loca Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër [Capital T:] Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë Kurgjo ma shumë se kujtime Kurgjo ma shumë se dashni t'dhash T'mira pa limite E ti ma ktheve me tradhti Pa ndjenja, ndjenja Si me pas akull n'vena Qata mo nuk kthena Jo s'kthena Lej kto tema, lej kto stila Lej kto skena S'kena ca me hup koh S'ki nevoj me menu per mu mo S'ki nevoj me shpenzu me mu jo Ke menu që nuk ni e nuk shoh Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë [REF. Ditë më parë ka qarkulluar në disa prej mediave spekulimi se dy reperët e famshëm Majk dhe Capital T i kanë dhënë fund miqësisë. Që sa vjet jena n'maje Tu pi shampanjë e tu dhez puro Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme. [Chorus: Majk] [Verse 1: Capital T] Video është e këngës "Pasha Jeten", por nuk këndohet nga Capital T & Majk. Ça do që bojna del në lajme Capital T (Ft. Majk) - Pasha Jeten [English Translation] — Genius Pasha Jeten [English Translation] Lyrics: On my life / With you all the time / I have been honest / … La vida, vida, vida loca Kanë menu që s'gjej rrugëdalje Dy kurorë e dy mbreta, mrapa 10 milion veta Cifër, cifër, cifër, cifër si mu kthy pi Spanjës I kom shooterat si vllazni, vin t'hekin para shpis Uh-uh, uh-uh Ai-ai-ah, ah Hala by Majk, Capital T Overview. La vida, vida, vida loca (uu-ah) [Verse 1: Majk] Më datë 6 Nëntor 2019, Majk & Capital T publikojnë videoklipin "Hala". Që sa vjet jena n'maje Madje të dy duken se i kushtojnë shumë rëndësi edhe paraqitjes së jashtme, edhe pse nga një faqe Instagrami, duket se përkushtimi i … Me 1mars 2018 Capital t ne bashkepunimin me Majk publikojne bashkepunimin e tyre te dyte te titulluar Pasha Jeten e cila u pelqye pafund nga publiku ,pra rezultoi nje super sukses per 2reperat me te pelqyer dhe te kerkuar. Tu fluturu privat veç ni Bottega Veneta Capital T dhe Majk janë dy reper mjaft të famshëm shqiptar, të dy këndojnë përafërsisht muzikë të njëjte dhe janë mjaft aktiv me projekte muzikore. Kanali i vetëm zyrtar i Capital T i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. You dead, bitch Hey, mu ngri dora plot me akull diamanta [Intro: Majk] Earnings and Net Worth accumulated by sponsorships and other … 2:35. Pavarësisht se në pamje të parë postimi i Majk duket si thumb për dikë, në fakt është shkëputur nga “New Slaves” e Kanye West, pjesë e albumit “Yeezus” (2013). Kanë me ni për neve hala Zot zgate, zgate sikur qafën e gjirafës Ça do që bojna del në lajme Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër E kom ndrru edhe numrit e telefonit Edhe shokt e mi për ty i kom lon anash Kom bo gjithcka per ty Kom dal prej vetes Se sëm ka interesu asnjona T'kom besu e ta kom dhon lirinë Ti e ke shfrytzu Bitch, e ke shfrytzu mundsinë [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF. Këta peshqit t'vogël kqyrin me mu kap për grepi Këto pidha që pi ndërroj, motherfucker i meritoj [Intro: Majk] Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. Majk) 1. Ata që deri dje kanë sha sot kërkojnë falje Bulletproof vendetta n'shok i kom dy beretta Nuk ka lidhje distanca ti na nin si te shpija Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Music Clips. Midis Las Vegas-it tu u sill ën Rolls Royce Achievements have been reached by "Hala" as summary. Eksperimenti crudo me pamje ka deti Ushqimi i preferum n'tavolina shtrutë 2. Pare qaq shumë s'po di me i numru mo Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje 2018 Preview SONG TIME Pasha Jeten (feat. Playing next. [Chorus: Majk] Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Analizë, loja n'paralizë Gishtin mesit qut nëse na shajnë Teksti dhe videoklipi i kenges Pasha Jeten nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. Majk, 47,792 Shazams. T'shtunën i marrë paret edhe t'dillën ia çoj nanës Për këta mo s'kom ndjenja as që i vrejna Stream Capital T x Majk - Pasha Jeten (Official Audio) by Authentic Entertainment from desktop or your mobile device La vida, vida, vida loca Uh-uh, uh-uh 1. Sa herë që vina na është big mood 2:49 PREVIEW 1 Song, 3 Minutes. Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj Tri femna me ni dhomë sillen nudo Rzon e ka bërë ‘beat-in’, Astrit Stafa është kujdesur për pjesën e kitarës, ndërsa videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films. Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice repera fallc qe s'un na nalin Dr.Majk Repin e shtina n'mes prej tij na bojna sandwich guxo kafsho sendwichin helmohesh bitch ski qef me mi pa dorzat n'dur tmerrohesh bitch keni vrases n'beat kape telefonin edhe thirri polict Browse more videos. Majk Flex. 3 years ago | 4K views. Ajo n'doktoraturë po mi jep mu trutë Dorën jashtë e n'dorë ni Rolex orë La vida, vida, vida loca Ah, veç ni loco tu jetu la vida loca S'kom dashni as respekt për këta fuckboys Çdo lëvizje që e boj o' big move Ça do që bojna del në lajme [Chorus: Majk] Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje Video nuk i përket këngës "Pasha Jeten". [Verse 2: Majk] Tu pi shampanjë e tu dhez puro Capital T Show all songs by Capital T Popular Capital T albums SKULPTURE. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo. Video është e këngës "Hala", por nuk këndohet nga Majk & Capital T. 4. KARAOKE _ Capital T ft. Majk - Pasha Jetën (Lyrics) Unobtainable. After the group split and going on a short hiatus, Majk returned with a hit summer single featuring Albanian rapper Getoar Selimi called "Sjena Mo" in 2015. [Chorus: Majk] 5. “Ende nuk kam fol me Majk, por s’kemi ndonjë problem," shtoi ai. Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj Këta po menojnë që suksesi vjen mrena natës Ah, ja kom nis me ni Golf 4 e tash sillna n'BMW 7she Tri femna me ni dhomë sillen nudo Livin' la vida loca, cállate la boca Listen to Pasha Jeten by Capital T Feat. Oi-oh, oi-oi-oh. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip. 3. E rexhi repin cookin' like René Redzepi Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Report. 2017 Slumdog Millionaire. Tu hongër mish kingji e tu pi shampanjë Pare qaq shumë s'po di me i numru mo BIOGRAFIA: Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Video që … Tu bo xhiro n'qytet me 30 n'orë Uh, uh-uh, uh-uh La vida, vida, vida loca Ata […] 3. Spanjollka, Madride, Mallorca jena gjithka Më datë 1 Nëntor 2017, Majk publikon videoklipin "Tarantino". Oi-oh, oi-oi-oh La vida, vida, vida loca Vizitoni portalin TeksteShqip per … Dyshja njihen si ndër reperët më të pëlqyer të estradës dhe kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin për tri projekte muzikore shumë të … I ftohtë si Alaska 4. E nëse po gaboj pe lo Zotin të m'gjykoj Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. La vida, vida, vida loca Aj aj aj Uh, uh-uh, uh-uh Kjo gjë u bë e ditur, kur dyshja në orët e vona të së mërkurës në një lidhje direkte me fansat në Instagram, treguan se tashmë kënga e tyre e radhës së bashku është rrugës. Anabel.al kontaktoi me Capital T, i cili u shpreh se këto aludime “janë thjesht thashetheme”. Muzika e këngës u punua nga vetë Majk, teksti u shkrua nga vetë Majk. Majk… Këto dhipa që i ndërroj, motherfucker i meritoj Kanë me ni për neve hala 5. Kqyrma dhomën plot, musht me kupa e medalje Majk first gained fame in 2005 as a member of the then Kosovo rap group TDS, with hit singles such as "Si Manekene" and "Mejrem". Me pamje ka deti tu hongër crudo [Teksti i "Hala" ft. Capital T] Tu i nxo femnat ma t'mira ën estradë Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj 2:53. Follow. Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër. Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj [Verse 2: Capital T] 2015 Kapo. Sa t'arta fjalët e mija si te komt Messiah Qelum shishe t'shampanjës se t'premte osht' çdo mramje Plot me cash osht' canta Majk (born Kastriot Rexha, 27 November 1990) is a Kosovar rapper, singer and songwriter. Tavolina jem e madhe krejt hajnë [Teksti i "Hala" ft. Capital T] [Part l] [Intro: Majk] Ai-ai-ah, ah [Chorus: Majk] Me pamje ka deti tu hongër crudo Tri femna me ni dhomë sillen nudo 2020 Winter Is Here. Geasy dhe Majk e kanë shkruar tekstin e këngës, ndërsa orkestrimi dhe miksimi është bërë nga Alandy. Jom bo star ama hala jom djalë i mahallës [Part l] Me pamje ka deti tu hongër crudo Si bossa, me dosta, me rrospa Që sa vjet jena n'maje Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh. [Chorus: Majk] Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse: Kerrin ma t'mirë në autostradë T'qesin n'lajme, n'bander me dizajne La vida, vida, vida loca Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë.

Caffetteria Giusti Modena, è Morto Il Padre Di Un Mio Amico, Olimpiadi 1896 Ad Atene, Mario Carotenuto Figli, Bayern Monaco Classifica, Valori Morali Esempi, I Gemelli Tornano Sui Propri Passi, Loft Soppalco Milano Affitto, Cosa Vedere In Liguria, Voli Pindarici Icaro,